29998392 vai 26137486 ekosilts@inbox.lv

Eko vate

Ekovate ir dabīgs, elpojošs un efektīvs siltumizolācijas materiāls, kas iegūts no dabīgas celulozes šķiedras, pārstrādājot makulatūru. Ekoloģisko īpašību dēļ ekovati izvēlas cilvēki, kas vēlas savu mājokli siltināt ar maksimāli dabīgiem materiāliem, radot veselīgu mikroklimatu telpās. Ekovate piemērota arī industriālo ēku siltināšanai un skaņas izolācijas iekštelpās. Ekovate plaši izplatīta bērnudārzu, izglītības iestāžu un medicīnas iestāžu siltināšanai, apliecinot savu labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību.

Ekovate tiek ražota Latvijā, no makulatūras iegūstot vērtīgu celulozes šķiedru. Tādēļ iegūtais produkts – augstvērtīgs siltumizolācijas materiāls ekovate – ir dabīgs, cilvēka veselībai draudzīgs un efektīvs mājokļa siltināšanas risinājums.

Ekovate Image 1

Ekovates sastāvs

Ekovate ir irdena, viegla, sausa masa ar kapilāri poraino struktūru, kuras sastāvā ir 86% otrreiz izmantotas celulozes sķiedras (sasmalcināts papīrs – kokšķiedra) un 14% dabīgo sāļu piemaisījums – negaistoši antipirēni un antiseptiķi. Pateicoties tādam sastāvam, materiāls ir pilnībā drošs ražošanā, montāžā un ekspluatācijā. Tas lieliski nodrošina pretestību uguns izplatībai, nepūst, nepelē un novērš grauzēju izplatīšanos.

 

Ekovates priekšrocības

– Ekoloģiski tīras izejvielas

– Efektīvas siltumizolējošas īpašības

– Elpojošs siltumizolācijas materiāls

– Antialerģisks materiāls – droša veselībai gan iestrādes brīdī, gan pēc iestrādes

– Plašas pielietošanas iespējas un dažādi iestrādes veidi

– Ekonomiska pielietošanā, jo nerodas materiāla pārpalikumi

– Uguns drošs un liesmu slāpējošs materiāls

– Teicamas skaņas izolācijas īpašības

– Nemitinās grauzēji un kaitēkļi

Ekovate Image 2

Ekovates sausā horizontālā iestrāde

Sausā horizontālā ekovates iestrāde paredzēta pārsegumu un bēniņu siltināšanai. Ekovate ar speciālu iestrādes iekārtu tiek brīvi izpūsta uz siltināmās virsmas, veidojot biezu, bet vienlaikus elpojošu un mitrumu regulējošu siltumizolācijas slāni.

Bēniņu un starpstāvu siltināšana:

Ekovate Image 3

Ekovates sausā vertikālā iestrāde

Sausā veidā ekovate ar speciālu iestrādes iekārtu ar spiedienu tiek „iepūsta” slīpās un vertikālās konstrukcijās, piemēram, speciāli izveidotos karkasos ēku sienās. Materiāla smalkā tekstūra ļauj to iestrādāt arī grūti aizsniedzamās vietās, aizpildot visas spraugas un plaisas. Turklāt, iestrādājot ekovati ar spiedienu, materiāls cieši sablīvējas, garantējot, ka ar laiku tas nenosēdīsies.

Slīpu konstrukciju un sienu siltināšana ar ekovati:

Ekovate Image 4