29998392 vai 26137486 ekosilts@inbox.lv

HK-35

Ekosilts piedāvā unikālu siltumizolācijas materiālu HK-35 – polistirola siltumizolācijas granulas. HK-35 ir efektīvs siltumizolācijas materiāls, kas ir īpaši piemērots vecu ēku ārsienu nosiltināšanai, aizpildot gaisa spraugas un tukšos dobumus starp ārsienas mūriem.

Apvienojot HK-35 materiāla smalko tekstūru ar polistirola vieglumu, to iespējams ātri un precīzi iestrādāt pat visšaurākajās spraugās un plaisās, efektīvi nosiltinot pat visgrūtāk aizsniedzamas konstrukcijas, nodrošinot blīvu iestrādi un teicamu siltumizolāciju.

Grand Full Image 1

HK – 35 īpašības

– Teicamas siltumizolācijas spējas

– Nenovecojošs, nerūsējošs materiāls

– Materiāls nenosēžas un laika gaitā nesablīvējas

– Sīkās materiāla daļiņas aizpilda visas ēkas plaisas un spraugas, piemērots grūti aizsniedzamu konstrukciju siltināšanai

– Vienkārša un ātra iestrāde – bez putekļiem, netīrumiem, nemainot ēkas fasādes izskatu

– Ekonomisks pielietošanā – nerodas pārpalikumi

Grand Full Image 2

Iestrādes metode

Polistirola granulas ar speciālas iekārtas palīdzību iestrādā starp ēkas ārsienas mūriem ar iepūšanas metodi. Iestrādei tiek lietotas speciālas augstspiediena iestrādes iekārtas, kas nodrošina ātru un precīzu materiāla ieklāšanu, piepildot visas spraugas, plaisas un dobumus.
Grand Full Image 3

Ēkas ārsienā tiek veikts urbums, izveidojot materiāla iestrādes kanālu. Caur šo nelielo kanālu ir iespējams nosiltināt ievērojamu ārsienas daļu. Pēc iestrādes pabeigšanas kanāls tiek aizdarīts, pilnībā nomaskējot iestrādes vietu. Ātri, ērti un estētiski. Turklāt iestrādi iespējams veikt gan no ēkas iekšpuses, gan ārpuses, tādējādi izvēloties klientam piemērotāko risinājumu.

Grand Full Image 4